Canon Acredited Partner 2016

Can21 Webová samoobsluha

Webová samoobsluha je bezpečný a snadný nástroj pro objednání spotřebního materiálu, nahlášení počítadel či servisního požadavku. V samoobsluze můžete také vytisknout PDF dokumenty. Objednat krabičku s vlastním potiskem či výřezem, a mnohem více...

Přejít do samoobsluhy

Aktuální akce

Praha

Can21 s.r.o., kontaktní adresa Zbuzany

U Menhiru V/274, 252 25 Zbuzany
+420 235 521 132
info@can21.cz


Karlovy Vary

PROXIMA spol. s r.o.
servisní středisko Canon pro region Karlovarského kraje

Kapitána Jaroše 195/5, 36001 Karlovy Vary
+420 353 222 538
info@kvproxima.cz


Praha 5

Can 21 s.r.o.
sídlo korporace

Radouňova 2682/26, 155 00 Praha 5


Olomouc

Can21 Olomouc
kontaktní místo - Eduard Volek

V Hlinkách 11 779 00, Olomouc
+420 585 751 689
olomouc@can21.cz


O nás

Od svého založení v roce 1999 urazila společnost Can21 velký kus cesty. Zpočátku byla oslovována s poptávkami na pronájem strojů a zajištění jejich servisní péče. Pro nově založenou společnost bylo třeba nalézt řešení, které nebude v počáteční fázi vyžadovat příliš vysokou míru rizika. Správným krokem bylo vybrat spolehlivou značku strojů a nabízet pronájem starších zařízení ve spojení se servisní a materiálovou smlouvou. Postupně pak byly starší stroje v pronájmu nahrazovány novými. Dnes tvoří dodávky a pronájmy nových strojů 90% obchodu. Starší stroje nabízíme především pro jejich funkce, které již nová technika nemá. Od roku 2005 je společnost autorizovaným partnerem společnosti Canon a od roku 2012 patříme do skupiny Premier Partnerů Canon CZ a pravidelně se umisťujeme na předních místech hodnocení partnerské sítě Canon.

Zlomový byl rok 2009, kdy Can21 rozšířila své služby o malonákladový digitální tisk. Vznikla tak samostatná divize, díky které je nabídka Can21 komplexnější. V roce 2013 se regionální servisní zastoupení Can21 v Karlovarském kraji transformovalo do samostatného subjektu, který pružněji reaguje na požadavky trhu v menším regionu.

Ve společnosti Can21 pracují zkušení odborníci s dlouholetou praxí, díky kterým nabízíme konzultační činnost v oblastech zpracování a tisku dokumentů, skenování a digitalizace dat, kontroly a zabezpečení přístupu k dokumentům. Na pracovištích Can21 v Praze, Karlových Varech i Olomouci jsou profesionálové připravení naslouchat potřebám zákazníků a pomohou i Vám nalézt vhodná řešení.

Neváhejte se na nás obrátit s konkrétními dotazy


Děkujeme

Ke stažení


 Servisní smlouva obecná
23.6.16 Obecný návrh servisní smlouvy na pronájem a servis tiskárny nebo multifunkční kopírky se skenerem.


 2 kroky k úspoře toner vs. cartridge
20.9.16 Proč je levnější tisk ze zařízení s odděleným tonerem než ze stroje all-in one cartridge? Podívejte se na srovnávací výpočet.


 Therefore okamžitý přístup ke klíčovým informacím
20.9.16 Informace jsou životadárnou mízou vašeho podnikání – páteří efektivního rozhodování. Takže je frustrující, když lidé stráví v průměru přes čtyři hodiny týdně hledáním informací*. Therefore™ tuto neefektivnost rychle napraví pomocí snadno implementovatelného systému na ukládání a vyhledávání informací, který poskytuje každému okamžitý přístup ke všem potřebným informacím, a to efektivně, hospodárně a bezpečně.


 uniFLOW efektivní řízení tisku, skenování a kopírování
20.9.16 Společnosti všech velikostí mohou využívat uniFLOW Output Manager pro zajištění efektivnější kontroly a správy celého strojového parku tiskáren. Tento komplexní softwarový systém založený na webovém rozhraní je navíc jak modulární, tak konfigurovatelný, takže umožňuje tvorbu řešení odpovídajících konkrétním podmínkám a potřebám daného podniku.


 Aplikace Teamviewer ke stažení
20.9.16 Pokud potřebujete naši vzdálenou pomoc s nastavením Vašeho počítače, použijte odkaz ke stažení aplikace Teamviewer a sdělte nám klientské ID Vaší instalace.


 Naše firma recyklací starých spotřebičů přispěla k ochraně životního prostředí
27.6.17 Naše firma již několik let zodpovědně odevzdává elektrozařízení ke zpětnému odběru. Nyní můžeme přesně vyčíslit, kolik elektrické energie, ropy, uhlí, primárních surovin či vody jsme díky recyklaci ušetřili životnímu prostředí. Víme také, o kolik jsme snížili produkci skleníkových plynů nebo nebezpečného odpadu. Informace vycházejí ze studií neziskové společnosti ASEKOL, která pro nás zajišťuje sběr a recyklaci vytříděných elektrozařízení. Naše firma získala certifikát vypovídající nejen o přínosech třídění televizí a počítačových monitorů, ale také o významu sběru drobných spotřebičů.


 Canon Remote Operator Panel
6.6.17 Odkaz na stažení aplikace Canon Remote Operator Panel ze stránek výrobce. Tato aplikace slouží k zobrazení panelu stroje Canon , přesně tak, jak jej vidí uživatel. Poznámka pro administrátora: u starších verzí strojů je vyžadována licence, u zařízení GEN3 funguje ve standardní konfiguraci, bez nutnosti licencování. ROP umožňuje administrátorům vzdáleně ovládat stroj Canon, stejně jako uživatel, (tj. přes ovládací panel) a nabízí tak více možností ladění a nastavení, než přístup přes webové rozhraní (tzv. RUI). Po přesměrování na stránky výrobce vyčkejte na načtení zobrazení dostupného software.


 Akční nabídka produktů Canon Leden 2018
2.1.18 Aktuálně probíhající akce : Canon iR ADVANCE C3525i vč. DADF AV1 a podstavec + Toner C-EXV49 černý ZDARMA (platí i pro všechny ostatní akční kombinace stroje C3525i) Canon iR-1435i + Toner C-EXV50 + Rychlovarná konvice ZDARMA Canon iR-1435iF + Toner C-EXV50 + Rychlovarná konvice ZDARMA Canon iR ADVANCE 400i + Rýžovar ZDARMA Canon iR-2520 + Keramické nože ZDARMA


 Canon Ovladače
19.10.17 Na tomto odkazu si stáhněte ovladače pro výrobek Canon. Stáhněte si software pro výrobek Canon. Stáhněte si uživatelskou příručku pro výrobek Canon.


 Všeobecné dodací a záruční podmínky
6.11.17